השכרת כספת לאירוע, ביטחון למבחר הציוד שלכם, תכנון אירוע בטוח תמיד היה חלק מענף האירועים, אך כאשר אנשים חוזרים אט אט לאירועים במציאות החדשה הזו, מתכנני האירועים והמקומות צריכים להתמקד עוד יותר בבטיחות בעיצובם כדי להגן על העובדים והנוכחים. החל מהסרה פיזית של תכניות קומה וכלה בשימוש במטפי כיבוי אש, ענף האירועים שוקד על הכנות לקראת החזרה בטוחה של אירועים חיים.

כשאתם מארחים אירוע מגה

וודאו שלחברת האבטחה שבחרתם יש ניסיון בטיפול באירועים בסדר גודל כזה. אם אתה שוכר אנשי אבטחה במיוחד לאירועים שלך, שקול אם האירוע שלך ירוויח אם העובדים האלה היו במצב המתנה. לפני שאתה שואל מה לדעתך הכרחי, בקש ממומחה אבטחה להעריך את האירוע על סמך יכולתם של המשתתפים, המקום ואופי האירועים כדי לקבוע אם מדובר בחוויה גבוהה או נמוכה.

בעת אירוח אירוע חי

על הצוות שלך להיות מוכן לענות על שאלות או התנגדויות בנוגע להנחיות הבריאות והבטיחות. אם אתה רוצה לארח אירועים חיים, ודא שמדיניות האבטחה מוצגת בבירור בפני המשתתפים לפני ואחרי ההרשמה. הצוות צריך להיות מאומן ומאויש למשימות ספציפיות כך שיש תוכנית לבטיחות האירועים.

אכספת לאבטח את המתנות

למשל, אתה יכול לגלות מי רשאי להביא מה לאירוע. אם אינך בטוח לגבי מדיניות האבטחה של פסטיבל או אירוע אחר באזור מגוריך, חשוב לפנות למארגנים כדי למצוא את הכללים שלהם. התקשר לבקרת סיכונים אם יש לך שאלות או זקוק לעזרה בתכנון אירוע פסטיבל בטוח.

אם האירוע שלך מושפע ממצב COVID 19

חשוב לשמור על צורת תקשורת פתוחה עם המארגנים. תרצה להיפגש עם צוות האבטחה והמקום שלך לפני האירוע כדי להכין תוכנית חירום. פתח תוכנית סיכון למגיפה, ואנו ממליצים להגיש את תוכניות הבטיחות שלך למרכזים הלאומיים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ולמשרד לביטחון פנים של ארה"ב.

לפני האירוע תזדקק לתוכנית בטיחות מתועדת שתתאר בפירוט כיצד מסכנים או מפחיתים את הסכנות

זה הכרחי הן בתפיסת האירוע שלך והן בתהליך התכנון ובמקרה חירום. זכור כי תוכנית הערכת סיכונים מורכבת משלושה חלקים עיקריים והיא נועדה לערב את כל הצדדים המעורבים. ממפגש פשוט לפסטיבל גדול או לאירוע קטן, הערכת סיכונים סטנדרטית מספיקה בכדי לטפל בבעיות ספציפיות שעשויות להתעורר באירוע שלך ועלולות לסכן את משתתפי האירוע או כל מי שעלול להיות מושפע. בין אם מדובר במסיבה גדולה ובין אם באירוע קטן יותר, דאגו שתעמידו אותה בראש סדר העדיפויות כך שכולם יהנו מהזמן שלהם והאירועים שלכם יצליחו. כשיש לכם אירוע בטוח, אתם לא רק מראים, אלא חוגגים אותו. לאחר שבנית מוניטין של בטיחות, העבר את המסר שלך לגישה "בטיחות ראשונה" להעלאת המודעות לחשיבות האירוע הבטוח והצורך בתכנית סיכון. בין אם קונצרט באצטדיון ובין אם הזמנות קטנות – מסיבת הקוקטיילים בלבד, ניהול המלאי לאירוע מגיפה דורש הרבה תכנון. חשוב להשתמש בספקים הנכונים בעת תכנון אירוע בטוח, על מנת שהציוד יהיה ידוע והציוד יהיה מעודכן. כמו כן, תרצו לדעת כיצד להכין אוכל בכדי להפוך את הסביבה לבטוחה עבורכם ועובדיכם.

חוברת הבטיחות באירועים COVID 19 יכולה לעזור לך לזהות את הסיכונים באירוע שלך ולהפחית אותם יחד איתך. רשימות ביקורת הן חלק בלתי נפרד מחוברת ההשמעה של כל מתכנן ויכולות לעזור לכם להבטיח אירוע בטוח יותר מתמיד.

זה לא נועד להיות משאב סופי

אלא לשמש יעוץ והכוונה לטיפול בבעיות אבטחה באירוע שלך. כל הסטודנטים, הארגונים והמחלקות המתכננים אירועים נדרשים ליידע את עצמם לגבי הדרישות לאירוח בטוח של פגישות ואירועים. נסיים רשימת ביקורת ביטחונית לכל בני הציבור המעוניינים לערוך אירוע באוניברסיטת אילינוי באורבנה – שמפיין (UIC) או בכל מכללה אחרת. אנא צרו קשר עם ההנהלה האחראית לפני הגשת בקשתכם לפגישה, אירוע או סוג אחר של פגישה או רישום לאירוע.

סטודנטים וארגונים המעוניינים לערוך אירוע מחוץ לקמפוס חייבים לספק מידע נוסף על בטיחות המשתתפים המעוניינים לנסוע לאירוע

אם יש אירוע בתעשייה שאתה משתתף בה בוטל, נדחה או הווירטואליזציה השנה, אל תשכח ליצור קשר עם מארגן האירוע שלך. ייתכן שייקח זמן עד שאירועים ותכנון האירועים יחזרו למצבם הרגיל, אך החדשות הטובות הן שאירועים חיים חוזרים, מה שמקל על המתכננים והמשתתפים להרגיש בטוחים באמצעות ניקוי פרוטוקולים והקפדה על עיצוב חלל בטוח.
למידע נוסף אודות כספת לאירוע והשכרת ציוד לאירועים קטנים יש לבדוק ב- idans.co.il

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *