למרות שבגידה הפכה לאחד המניעים העיקריים לגירושין במערב. בין אם אדם הוא בן זוג בוגד או מאהב, תמיד קיימת האפשרות שהוא או היא משקרים על הרומן וממעיטים במידת הקשר שלהם. אני רואה כל כך הרבה בני זוג משקרים על עניינים שאם אחד מבני הזוג רוצה להיפרד, הניחוש הכי טוב שלי הוא שהשני מנהל רומן.

אם אתה מפחד ובן הזוג שלך עבר בדרך של בגידה, עיין בחידון הרמאות הזה כדי לוודא שאתה לא היחיד שמנסה לשמור על היחסים צפים. למד מה הם סימני הבגידה בזיהוי סוגים שונים של רמאות במערכת היחסים שלך לפני שהוא מתחיל לשבור את עצמו. אם אתה מגלה שבן זוגך בוגד בך, המטרה העיקרית שלך היא להוכיח את בגידתו בבית המשפט.

בגידה אינה סיטואציה אחת ומוגדרת בבירור, ומה שנחשב לבגידה שונה בין זוגות ואף בין בני זוג במערכת יחסים. מה שמהווה בגידה יכול להיות תלוי מאוד במה שבן הזוג והיחסים הרומנטיים שלך הסכימו, ויכול לכלול בגידה מינית ורגשית.

בדרגות שונות, מה שנחשב לבגידה מינית (כגון רמאות על בן זוג אחד עם אחר במערכת יחסים רומנטית) יכול להיקרא על ידי שני בני הזוג "בגידה", אך לא כצורה של רמאות מצד בן הזוג השני . לכן, רומן רגשי בו מרמים אותו אינו יכול להיחשב כ"רומן רגשי "או הונאה.

בגידה מסוג זה עלולה להזיק למערכת היחסים יותר מאשר בגידה פיזית, שכן רומן רגשי יכול להצביע על כך שבן הזוג שביצע את הבגידה אינו מושקע יותר בקשר. רמאים סדרתיים עשויים גם הם נוטים להשאיר קשר מחויב לרומן עם בן זוג אחר ואז לעשות זאת שוב. למרות שאתה בהחלט יכול לנסות לתפוס את בן / בת הזוג בוגד, אינך זקוק להוכחת בגידה כדי ששופט יתן גט. אם בן הזוג הבוגד מוציא סכום מופקע על הפרשה, הוא או היא יכולים להחזיר חלק ממנה באמצעות תפיסה משפטית המכונה פיזור. עם זאת, גברים עשויים להסס לעזוב את נישואיהם אם האישה מסיבה כלשהי אינה יכולה להגיש בקשה לגירושין. גם אם ניתן להוכיח בגידה באופן סופי, אפילו באשמה, בגירושין, בן הזוג המרמה מאבד את זכותו למזונות.

אם בן זוג אחד מנהל רומן ופוגע בשותף אחר בכל דרך שהיא, השותף הפגוע עלול להרגיש צורך לנקום על הרומן שנוצר. מצד שני, בן זוג זועם, שרואה בפרשה נקמה, משתמש בה כהזדמנות לבטא את רגשות הכעס והטינה שלו.

אם הפרת את הבטחתך לנאמנות ונאמנות לבן הזוג שלך ולא אמרת זאת, אתה עלול להתמודד עם הצורך לחשוף את בגידתך או בגידתך. שותפים בוגדים, שימו לב שאם אתם מחויבים לבנות מחדש את הנישואין שלכם ולהפוך אותם לחזקים מבעבר, אנא שתפו את האמת שבן הזוג הרמאי שלכם רוצה לדעת. במקרה של בגידה, מומלץ שבן הזוג הבוגד יידע מי הם בני / בת הזוג, היכן הם נפגשו, מתי הם נפגשו, האם הניסיון היה קיום יחסי מין והאם מדובר בשיחה אינטימית. אם היית נשוי לבן / בת זוג שניאף, חשוב להיות כנה לגבי הרומן שלך.

חשוב לציין מראש שלא בגדתם, אך בן / בת הזוג (בן / בת הזוג) בגד בכם. ההשפעות ארוכות הטווח של בגידה חורגות הרבה מעבר לכאב הפיזי והרגשי שיש לסבול.

זה אתגר לברר אם בן / בת הזוג שלך בוגד בך, אבל זה גם חלק חשוב בתהליך הגירושין, במיוחד כאשר מדובר בבגידה. האם הנישואין או הזוגיות שלכם יכולים לשרוד ניאוף או לא תלוי בסוג הבגידה המתרחשת וכמה עבודה אתם מוכנים להשקיע. —- בגידה יכולה להיות אחד הדברים הכואבים ביותר שתוכלו לחוות במערכת יחסים רומנטית. ולכן חשוב מאוד להבין מדוע המאהב מונע להיות בוגד. מומחים מובילים לדברים הטובים והגרועים ביותר שיכולים לקרות לנישואיכם, כמו גם לריפוי בעניינים, מדגישים אפוא את החשיבות של הגדרת ברור בגידה בכל מפגש.

בגידה היא הפרת אמונים המרמזת על חוסר נאמנות וחובה מוסרית כלפי בן הזוג. הכרת השקפת בן הזוג של בגידה היא מכרעת לשמירה על נדר הנישואין של מערכת יחסים מחויבת.

בגידה פירושה הפרת הבטחה להיות נאמן לחלוטין לבן / בת הזוג שלך, וכשזה קורה זה מוחק את האמון שקיים במערכת היחסים. אמון שניזוק מבגידה יכול להקשות מאוד על ההתגברות על משמעות הנישואין, שבה אחד מבני הזוג בוגד באחר. לבגידה יש השפעה רבה על גירושין רק אם הנאמנים נפרדים מבן הזוג המרמה. למרבה הצער, איננו יודעים אם בעיות אישיות או זוגיות קיימות מובילות לבגידה או גירושין.

בגידות
בגידות צילום pixbay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *