לעתים קרובות יש לאנשים שאלות בנוגע לטיפול, ושאלותיהם מביאות לאור היבטים רבים ושונים בהתמודדות עם בעיות . כפסיכותרפיסטים, מטפלים מודעים לכך שרבים מאיתנו יכולים להיות קשה לדבר על מיניות.

טיפול מיני מציע הזדמנות להשתתף במגוון רחב של דיונים בנושאי מין ואינטימיות. אנו עוסקים בנושאים כמו נטייה מינית, זהות מגדרית וביטוי מגדרי, כמו גם סוגיות של זהות מינית ובריאות מינית.

במהלך מפגשי טיפול מיני, המטפל יכול להשתמש בשילוב של כלים טיפוליים כדי להתמודד עם החששות של הפרט. בתקופות אחרות, ניתן להמליץ על פסיכותרפיה מסורתית העוסקת בבעיות נפשיות לפני או טיפול מיני.

למרות שרוב המטפלים המיניים אינם עובדים עם פונדקאיות מיניות, יש כאלה שעושים זאת, ולמרות שאתה יכול לדון עם הספק שלך על אפשרות זו, ייתכן שזה לא הקטע שלך. לוני אומר שלשותפים פונדקאיים יש מקום בטיפול מיני, אך הם לא האופציה היחידה.

אנשים המעוניינים להיות מטפלים במין זקוקים להכשרה בטיפול מיני, אך זה לא בהכרח דורש הסמכה או רישיון נוספים. למרות שמטפלים נבדלים בגישתם לבעיות הקשורות לבריאות מינית, כל מטפל בעל הבנה חזקה של יחסי מין ויחסו לבריאות ולרווחה הוא בעל הידע והמיומנויות שיעזרו לך בכל אתגר. מטפלים מיניים רציניים עובדים בתחומי העיסוק שלהם ועליהם להיות מורשים על ידי משרד הבריאות והשירותים האנושיים בארה"ב (HHS).

אתה יכול להתחיל לראות מטפל מיני כל שבוע או שבועיים אם אתה מרגיש שזה מתאים בשלב זה. מטפלים פרטיים וזוגיים זמינים גם לפגישות חד פעמיות ולפגישות אישיות.

אם אתם סובלים מהתעללות מינית או שבן הזוג מכור למין, תוכלו לקבל את התמיכה הנחוצה לכם. כאשר בעיות פיזיות ורגשיות משפיעות על היכולת לחלוק רגעים אינטימיים באמצעות מגע אכפתי ועם יחסי מין, נאמר כי טיפול מיני עוזר.

זה חל גם על טיפול המשך למי שמשתמש בצורות אחרות של טיפול מיני כמו עיסוי, דיקור סיני, עיסוי ועיסוי.

טיפול מיני הוא טיפול דיבור טהור, למעט במקרים מעטים מאוד כאשר מתווסף מטפל פונדקאית מינית נפרד. טיפול מיני אינו פירושו קיום יחסי מין עם מטפל או אילוץ במגע מיני עם מישהו. המטפל המיני לא יקיים איתך יחסי מין או יראה למישהו כיצד לקיים יחסי מין. טיפול מיני לעולם אינו כרוך במגע פיזי, כגון נשיקה, נגיעה או נגיעה באיברי המין או באיבר המין של אדם אחר.

לאנשים המעוניינים בטיפול מיני, טימברלייק ממליץ לחפש מומחה מוסמך ומפוקח על ידי צוות מומחים – מטפל מיני מוסמך. מטפלים מיניים מוסמכים מוסמכים, בעלי תואר אוניברסיטאי, הם בעלי תואר ראשון או שני בבריאות מינית, פסיכולוגיה או פסיכולוגיה והוכיחו את היכולת והנכונות לרכוש הפניות. יהיה להם ניסיון מקצועי של שנתיים לפחות בטיפול מיני ויוכרו על ידי האיגוד האמריקני למקצוענים בתחום הבריאות המינית (ASHP), איגוד ארצי של אנשי מקצוע בתחום הבריאות.

טיפול מיני מוצע בדרך כלל על ידי מטפל מורשה, פסיכולוג מורשה או יועץ פסיכולוגי מורשה שיש לו היסטוריה של בעיות מתקדמות הקשורות למיניות, זוגיות ובריאות. מטפל מורשה ומתרגל יכול להציע טיפול מיני, כולל פסיכותרפיסטים מורשים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים, יועצים, מטפלים במין ואנשי מקצוע בתחום הבריאות המינית.

אנשים עשויים להתקשות בעבודה עם מטפל שיש לו ניסיון בעבודה עם אנשים שאינם cisgender. מטפלים מיניים רבים מסייעים גם להתמודד עם חששות מיניים בהקשר של זהות מגדרית, ביטוי מגדרי, נטייה מינית ו / או דיספוריה מגדרית.

אם מטפל מיני מבין את מצבך, המטפל ידון בדרכים לפתור את החששות שלך ולשפר את התקשורת והאינטימיות. אם לא נוח לך או לא סומך על המטפל הא-מיני, עליך לדבר על החששות שלך במהלך פגישה טיפולית ולמצוא מטפל שאיתו אתה מרגיש יותר בנוח. אדם שבוחר בטיפול מיני יכול להיות מסוגל לדון בבעיות מיניות עם מטפל אחר מאותו המין. לפני שתקבע פגישות עם מטפלים במין, אנא שקול אם מטפל זה מתאים לך.

טיפול מיני יכול להיות טיפול פסיכולוגי יעיל, אך הוא אינו נופל במסגרת התרגול שלך. מטפלים במין מאומנים (כלומר, מוגדרים) כפסיכותרפיסטים או יועצים, לכן וודאו כי אתם רואים התקדמות בטיפול. אם יש לך חששות, אתה יכול להתייחס אליהם במהלך הפגישה הטיפולית שלך או במהלך פגישת המשך עם המטפל שלך.

חיי המין הייחודיים שלך צריכים להיות מותאמים לאידאלים שלך, ובמהלך טיפול מיני תוכלו ללמוד להביע בבירור את חששותיך, להבין טוב יותר את צרכיך המיניים שלך ולהבין טוב יותר את הצרכים המיניים של בני הזוג שלך. מומלץ במיוחד לך פנה למטפל במין אם חיי המין שלך (או היעדרם) הפכו לכל כך מכריע שהם משפיעים על חייך ועל הביטחון שלך.

טיפול מיני
טיפול מיני צילום pixbay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *